Jdi na obsah Jdi na menu
 


zajímavosti

22. 1. 2009

 

 

Zajímavost z mého  života:

 

Není žádným tajemstvím, že jsem již 2x rozvedená a nyní žiji již s třetím "životním partnerem" se kterým vychovávám svého prvorozeného syna.

Co je ovšem zajímavé, jsou datumy narození mých již "bývalých manželů" a mého současného partnera.

První manžel se narodil 26.5.1976

2+6+0+5+1+9+7+6 = 36 = IX.Poustevník

Druhý manžel se narodil 5.8.1967

0+5+0+8+1+9+6+7 = 36 = IX.Poustevník

Nynější přítel a otec mého syna se narodil 17.9.1981

1+7+0+9+1+9+8+1 = 36 = IX.Poustevník

Mým životem tedy prochází pouze "POUSTEVNÍCI".

 Já sama jsem ve znamení karty "VII.Vozataje". (28.1.1976)

Říká se, že si lidé vybírají stále stejné partnery, v mém případě to platí. Ať je věkový rozdíl jakýkoliv.

Stalo se Vám něco podobného?

Skuste si spočítat, kteří lidé Vám zasáhli do života a napište mi, budu velice ráda.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jak?

(Dee, 4. 2. 2020 13:26)

Dobry den chci se zeptat vypocitala jsem si cislo ale netusim jak zjistit co je to cislo za kartu partnera cislo vychazi na eso poharu. Predem dekuji

data narozeni

(simba, 9. 8. 2017 20:40)

...a jeste mate zajimave umistena cisla 1. a 2. muze ve vymene
26.5.1976
5.8.1967
2+6=8, zamena den a mesic a 76 a 67 presmycka k roku, hm...
ja mam zase sebe a obe deti v mistrovskem cisle 11

Souhlasim

(Denisa, 6. 4. 2016 5:13)

Dobrý den. Me se deje něco podobného. Má karta je Velekněz a mým životním partnerům které jsem mela, vyšel take Velekněz takže něco na tom bude :) Mimochodem s jedním partnerem mam stejne i znamení - Kozoroh-karta Ďábel - a je až k neuvěření jak jsme ve všem stejný i když je mezi námi 10 let rozdíl :)

Dotaz

(Val., 5. 5. 2009 8:21)

Dobrý den,již několik měsíců studuji Vaše stránky,opisuju do svého deníku a snažím se pochopit.Přiznám se,že se mi to moc nedaří,vykládala jsem karty,jen tak pro radost a potěšení druhých,ale můj vykládací balíček byl složen s obyčejných canastových karet.Později,nevím kdy a proč se mi záhadně ztratila jedna karta.Manžel mi koupil Taroty už před třemi lety a já nemůžu a nejsem schopná pochopit výklad,nedává mi souvislost,navíc mě hodně mate,že některé knihy mají jinak seřezany karty Velké Arkány,jiné jich mají více,některé symboly jsou popsány naprosto odlišně.Váš web mě jako jediný zaujal,ale k mé škodě mi to moc nepomáhá,Od doby co jsem se"odklonila od své duchovní cesty"mám vážné zdravotní potíže,věřím,že je to varování,abych vrátila na svou původní cestu a přestože se snažím a denně s kartami pracuji,nechtějí se mi otevřít.Můžete mi poradit?Má osobní karta je Viselec.Přestože vím,že máte asi málo času,předem Vám děkuji za odpověď.Přeji mnoho zdraví.Val

Re: Dotaz (Val., 5. 5. 2009 8:21)

(Ota, 15. 7. 2013 0:42)

Dobrý den, Val.
Zdá se, že odpověď dostáváte nyní po více než čtyřech letech. Je možné, že jste ji nepotřebovala, anebo na ni nebyla připravena. Jestliže jste dosud sama nepřekonala vaše problémy, pak se zdá, že nevyužíváte jeden z vašich největších darů, schopnost rozpoznat zastaralé vzorce myšlení a změnit je, nahradit novými. Zábrany, kterými se omezujete, ve vás mohou vyvolávat pocity bezvýchodnosti a beznaděje, z čehož nevidíte úniku. Cesta, jak z toho ven, je pokora a odevzdání se do vyšší vůle. Také by vám pomohla vaše další schopnost, podívat se sama na sebe s humorem. Využívejte své dary, které jste dostala "shůry", protože odmítnutí těchto darů, znamená pohrdání tím, co většinou nazýváme bohem. Jelikož je bůh přítomen v každém člověku, pak nemít rád boha znamená nemít rád sebe. Když člověk nemá rád sebe, proč by se mu mělo dařit? Zasmějte se svým nezdarům, jak to umíte, mějte se ráda a zkuste nějakou formu meditace. Uvidíte, že brzy bude všechno v pohodě. :-)

Pekne

(Renata, 12. 1. 2012 18:21)

Je to velice zajímavé např. Já jsem v Poustevníku a také jsem ve znamení Panny což spolu souvisí a moje matka je Císařovna což se spojuje s planetou Venuše a je ve znamení Býk

Shoda

(Alena, 2. 6. 2010 11:39)

Když jsem se seznámila s mým mužem, zjistila jsem, že je narozen ve stejný den jako můj milovaný tatínek. Když jsme se vzali, tak jsem si najednou uvědomila, že jsem o 8 let mladší, tak jako má máma s tátou a i já jsem ve znamení panny, jako ona. Nějak ve mně hrklo, protože můj táta zemřel, když mu bylo 58 roků. Na vše jsem zapomněla, ale když v 58 letech onemocněl můj muž, uvědomila jsem si, že asi budu mít stejný osud. A ten se do písmene vyplnil. Je to již 10 roků a já mám nového přítele, ale zase jistá shoda. Jako můj muž má koníčka opravy rádií, počítačů a je opět silný kuřák. I když jsem si říkala "kuřáka již nikdy více".

Odpověď

(Květa, 12. 1. 2010 7:43)

Moc mě těší Vaše ohlasy na moje stránky. Jako odpověď na Váš dotaz Filipe, musím uvést, že to samozřejmě možné je. Ovšem studium Thothova Tarotu je poněkud složitější a náročnější, než studium Tarotu klasického. I když Crowleyho Tarot vlastním a jeho stidiem jsem se zabývala, v praxi ho téměř nepoužívám. Mohu Vám ovšem slíbit, že alespoň okrajově a opravdu jen "pouhým dotekem" počítám s jeho uvedením na těchto stránkách. Zatím Vám jen mohu doporučit literaturu, např.: Aleister Crowley - Kniha Thothova; Angeles Arrien - Velká kniha Crowleyho Tarotu; Zuzana Antares - Učebnice výkladu Crowley Tarotu a v neposlední řadě knihu od Susanne Peymann - Crowleyho Tarot 78 cest poznání.
Přeji Vám z celého srdce mnoho a ještě více úspěchů při tomto studiu a samožřejmě i trpělivost... Vše a dokonce i studium Tarotu vyžaduje svůj čas.
Ještě jednou děkuji za Váš dotaz. Květa

Karty a čísla

(Filip, 11. 1. 2010 10:02)

Hezký den.
Před časem jsem byl u jedné paní na výkladu karet. Vykládala z mariášových karet. Nejen že viděla perfektě minulost, ale prozradila mi i přítomnost (např. to že čekám se ženou druhé dítě ) v té chvíli jsme byli ve třetím dni těhotenství :-) To že jsou události okolo nás čitelné z karet a intuice samozřejmě nepochybuji - ale ta paní vše zvládala (zejména v ověřitelné minulosti ) velmi přesně na datumy.Dny i měsíce dovedla číst na den přesně (narození, věk, úmrtí . . .) Myslíte, že i v Tarotu lze vyčíst více přesných informací? Mám Thothův tarot a snažím se najít své intuitivní souvislosti, ale není to tak jednoduché. Vím, že kdyby měl každý člověk bylíček těchto karet - svět by vypadal jinak :-) Děkuji za odpověď. Filip

našla jsem sama sebe

(Irena, 12. 12. 2009 20:29)

Dobrý den,
nevím,zda se mi do tohoto rámečku vejde vše,ale pokusím se.
Našla jsem svou lásku.Muže, o němž jsem přesvědčena,že je mou druhou polovinou.Prožili jsme spolu nádherné léto.Pak jsem zatlačila na pilu.Chtěla jsem s ním hned žít a on se sekl.Vztah neukončil,jen mě požádal o čas.Ja myslela,že má na mysli měsíc a pak se rozhodne.Ale pletla jsem se.Požádala jsem o rozvod s manželem,zjistila,že syn spadl do drog,měla jsem bouračku vlastním zaviněním...to vše během jednoho měsíce.Někdo tohle nezažije za celý život a já za pouhý měsíc.Už jsem myslela,že se ocitnu v blázinci.Najednou jsem se tomu všemu zasmála.Zasmála od srdce...a nastala změna . S manželem jsme úžasní přátelé,syn změnil školu,ve které se mu daří,sám žádá o provedení testu na drogy...Koupila jsem si Tarotky a v ten samý den i Lenormandky.Lenormandky mě ze začátku zaujaly více a k Tarotkám jsem jaksi neměla vztah..až před 14-ti dny...začala jsem s výkladem denní karty.První den jsem si vytáhla blázna-což znamená,že máte radost jako blázen.Upínala jsem se na to,že se něco pohne v mém novém vztahu,ale celé dopoledne nic.V 11 hod.jsem byla u obchodního klienta ,rozpovídala jsem se o svých problémech.Když jsme se loučili,objal mne.Tolik jsem to potřebovala.Byla jsem šťastná jako blázen!!!
Napsala jsem mému příteli smsku a celou dobu čekala na odpověĎ.Nic.Až jsem to vypustila z hlavy,odpověď přišla.Dojela jsem z práce domů a jaké bylo mé překvapení,když mi syn řekl,že po dvou dnech v nové škole dostal dvě jedničky.Zase jsem měla radost jako blázen.Večer se měl ozvat přítel.Koukala jsem na telefon,ale nic.Šla jsem spát a řekla si :dávám Ti lásko prostor.Do 2 minut přišla od něj zpráva.
Další den jsem si vytáhla SVĚT.Ukončení sarého,příchod nového,projekty..Ráno jsem odnesla žádost o rozvod na soud.Dopoledne se v práci rozjel nový projekt,který mi přinesl zisk...A večer mě syn požádal,zda by si mohl se mnou vyměnit místo na spaní.Souhlasila jsem.Vzbudila jsem se ráno ve 3 h.podívala se do okna a krásně svítily hvězdy.Naklonila se blíž a uviděla jsem velký vůz.Převaloval jsem se ještě půl hodiny a pak jsem si uvařila kávu a řekla si,že si vyložím denní kartu.Zázrak...vyložila jsem si totiž vůz..Přijala jsem skutečnost,a kartám věřím.Jsou prostředkem energie,která ke mě promlouvá...Změnila jsem způsob žití,myšlení....Našla jsem se

Poděkování

(Edita, 15. 6. 2009 12:31)

Dobrý den, po pročtení Vašich stránek mi nezbývá, než poděkovat za velmi pěkný a přehledný souhrn
informací o tarotu. Pro mne jako začátečníka je
velmi poučný. Inspirující je i výčet literatury.
Ještě jednou díky.