Jdi na obsah Jdi na menu
 


Narodila jsem se 28.ledna 1976 v Brně ve znamení Vodnáře. Tarotem se zabývám asi od svých šestnácti let, kdy jsem dostala svůj první balíček od své velmi dobré přítelkyně.(Eclectic Tarot). Spoustu času mi v prvních letech seznamování s touto kouzelnou sadou zabralo sbírání informací a proto jsem se rozhodla Vám tento čas ušetřit a otevřít tyto stránky, kde se můžete setkat s více než padesátkou autorů zabývajících se Tarotovou tématikou a tím se Vám také otvírá možnost srovnání interpretací. Můžete zde také objevit vám nejbližší výklad symbolů, nebo ucelit Vámi již nabité zkušenosti.

Mnoho úspěchů při práci s Tarotem!

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

obrovské ďakujem

(Michaela, 17. 9. 2011 20:02)

Rada by som Vám poďakovala za tieto stránky, pred pár dňami sa mi do rúk dostali prvé Taroty v mojom živote a tak nejak som potrebovala nejaké znamenie - ťah, akým smerom mám kartám porozumieť, Vaša stránka je exsceletná a ja som Vám za ňu nesmierne vďačná, určite ma posunú Vaše informácie, poznatky na tú najkrajšiu spoluprácu s mojim Tarotom. Michaela.

Chvála

(Anna Bechná, 14. 2. 2011 9:37)

Hezký den, Vaše stránky jsou moc pěkné a obsáhlé a myslím, že shrnují základní a širší informace o tarotu a dovedou tak začátečníky i pokročilé k výkladům:) Děkuji, AB.
PS: Až teď koukám, že jsem tu našla i ty své stránky a že jsme spolu v kontatku:))

Odpověď

(Květa, 12. 1. 2010 11:15)

Dobrý den,
Snažím se odpovídat v rámci možností, bohužel neotvírám své stránky denně a tudíž mi některý komentář "proklouzne mezi prsty" aniž bych si ho všimla. Pokud potřebujete poradit, je lepší obrátit se přímo na mne: kvetalyer@email.cz.

Jsem moc zvědavá?

(Aristoni, 11. 7. 2009 1:04)

Chci se zeptat,jestli odpovídáte na komentáře?A můžete mi někdy poradit?Ještě jsem nezjistila Vaše jméno.Dík za odpověď