Jdi na obsah Jdi na menu
 


Perský

9. 2. 2012

 

 

VELBLOUD

27.12. - 24.1.

Podporuje: vytrvalost, píli, obětavost

Na člověka narozeného pod tímto symbolem se mohou všichni spolehnout. Ať už s nimi založíte společnou firmu nebo vstoupíte do manželského svazku, můžete si být jisti, že Vás nezklame ani neopustí. Je vytrvalý, pilný, ale někdy i dost tvrdohlavý a neústupný. Tito lidé většinou mívají díky své přátelské povaze šťastný život. Což je také dáno tím, že k sobě přitahují podobně nekomplikované jedince.

 

 PES

25.1. - 24.2.

Podporuje: oddanost, optimismus, odvahu

Člověk pod ochranným symbolem psa nebývá ambiciózní. Nejraději žije v klidu, ústraní, netouží po slávě a materiálním nadbytku. Je skromný, veselý a hravý. Rád prožívá život naplno, bez zbytečných komplikací. V těchto lidech najdete přátele a kumpány pro každou zábavu. I v lásce jsou otevření, netaktizují ani nemanipulují. Když někoho milují, tak mu to prostě řeknou. Mají rádi průzračné a opravdové vztahy.

 

 DELFÍN

25.2. - 20.3.

Podporuje: přátelství, upřímnost, elán

Každý, koho chrání Delfín, je většinou milý a tolerantní. Nebrání se žádnému přátelství. Zdá se, že má rád snad všechny lidi. Proto se těší velké oblíbenosti, kdekdo mu pomůže. Nejen příbuzní, ale i kolegové v práci či sousedé.Tihle zrozenci jsou úspěšní i ve vztazích, málokdy bývají odmítnuti, protože v jejich společnosti se obvykle všichni cítí  dobře. Na druhou stranu Delfín není příliš pracovitý...

 

 JEŽEK

21.3. - 17.4.

Podporuje: obratnost, odvahu, lstivost

Ježkovití lidé jsou rozporuplní. Na jedné straně působí tvrdě, velmi nepřípustně, jsou nedůvěřiví a opatrní, vyžadují vysoké pracovní tempo a nasazení. Na druhé straně se dokážou zcela oddat milovanému člověku. To samé však očekávají od svého protějšku. Jestliže se zklamou, většinou se uzavírají a lásce přestávají věřit. Žijí pak samotářským způsobem a budují si profesní a společenskou kariéru.

 

 SLON

18.4. - 15.5.

Podporuje: sílu, houževnatost, intelekt

Je známo, že slon je zvíře rozvážné, pomalé, avšak velmi vytrvalé. Stejní jsou i tito zrozenci. Jestliže někoho přijali do svého "stáda", budou ho chránit a podporovat. Jsou velmi přátelští. Vzhledem ke své obrovské vůli jsou schopni lecčeho dosáhnout. Nedělá jim problém pomáhat druhým lidem, zvláště těm, kteří jsou v nouzi a potřebují se o někoho opřít. Slon je nejlepší přítel a kamarád do nepohody.

 

 ZLATÝ ZAJÍC

16.5. - 12.6.

Podporuje: zvídavost, optimismus, rychlost

Lidé narození pod tímto symbolem působí mladistvě, pružně, kreativně. Jako by byli neustále v pohybu. Jsou velmi společenstímilují zábavu, dokážou propojovat různé skupiny lidí. Prostě nalézají společnou řeč s každým, protože se umějí vcítit do druhých. Problémem může být jejich nedochvilnost a občasná nespolehlivost. Často kráčí po cestách, které vedou k nevěře a potížím v partnerství.

 

 BOBR

13.6. - 10.7.

Podporuje: usilovnost, pracovitost, spolehlivost

Na jedince s tímto symbolem se můžete v každé situaci spolehnout. Jsou výbornými partnery i rodiči. Svým blízkým dokážou dopřát maximum věcí a výhod, dopřejí jim královské zabezpečení včetně péče ve stáří. Jsou vítanými společníky a rádci, své okolí okouzlí rozvahou a moudrostí. Celý život se učí. V získávání vzdělání podporují také své blízké - morálně i finančně.

 

 OREL

11.7. - 7.8.

Podporuje: autoritu, rozhled, vůli

Král v ptačí říši se chová i na zemi královsky. Tito lidé bývají většinou obdařeni vznešeným vzeřzením. Na druhé působí autoritativně, proto se jim ostatní přirozeně podřizují, pomáhají a slouží jim. Orlí zrozenci mají většinou šťastný Osud, vše se jim daří. i jejich zdravotní stav bývá do vysokého věku dobrý. Zkrátka: narodit se do tohoto zýnamení je tak trochu za odměnu. Přejme jim to.

 

 VEPŘ

8.8. - 4.9.

Podporuje: stálost, pracovitost, humor

Pod tímto zvířecím symbolem se rodí pracovití a nesobečtí lidé. Obvykle jsou velmi houževnatí, nadprůměrně spolehliví. Získat je jako zaměstnance nebo kolegy, to se rovná životní výhře. V jejich osobních vztazích však mohou nastat problémy kvůli velké náročnosti na výběr partnera. Proto také bývají dlouho osamocení, a jestliže nenajdou protějšek podle svých představ, sami zůstávají po celý život.

 

HŘEBEC

5.9. - 3.10.

Podporuje: dobrodružství, svobodomyslnost, lásku

Zvláštní znamení. Prý se pod ním často rodí krásní lidé. Tihle muži i ženy jsou přímo okouzlující, většinou nemají problém získat partnera. Ale kvůli jejich dobrodružné povaze, touze po změnách a velké náročnosti jejich partnerství netrvají příliš dlouho. Hřebci se vůbec nebojí změn, rádi riskují, a to jak v lásce, tak i v práci. Stále hledají nové, lepší "pastviny". Snažme se je proto pochopit.

 

 HAVRAN

4.10. - 31.10.

Podporuje: laskavost, harmonii, řád

Tak tohle je opravdu záhadné znamení. Havrani působí přímo mysticky - a není to jen vnější zdání.  Neustále touží poznat to, co je neprobádané. Více než materiální statky je zajímají duchovní oblasti. Mohou být umělecky nadaní, předávají tak ostatním své vize. V lásce jsou příliš komplikovaní, což jejich partnerům většinou vadí. Jestliže nenajdou spřízněnou duši, zůstávají raději sami.

 

KOHOUT

1.11. - 28.11.

 Podporuje: energii, vůdcovství, spontánnost

Symbol, který přináší výbušnou energii a silně autoritativní povahu. Tihle zrozenci většinou nesnášejí odpor. Nutno však podotknout, že Kohouti by se pro své blízké rozkrájeli. Když to ovšem přeženou, tak jejich starostlivost může působit až dusivě. Jsou to většinou velmi šikovní lidé, vynikají v řemeslech, obchodě i duševních činnostech. Druzí k nim vzhlížejí, váží si jejich rad a dobrých úsudků.

 

 JELEN

29.11. - 26.12.

Podporuje: houževnatost, racionalitu, stálost

Jedinci zrození pod tímto symbolem bývají většinou uvážliví, velmi opatrní lidé. Trvá jim delší dobu, než se pro něco rozhodnou, poté však jednají rázně a nikdo a nic je z jejich cesty nevychýlí. Vyznačují se skromností, jsou spořiví, za což se jim dostává od méně zralých jedinců posměchu. Váží si rodinných vazeb, neriskují a nepouštějí se do žádných flirtů a paralelních vztahů. Není to jejich styl.

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář