Jdi na obsah Jdi na menu
 


Japonský Dračí horoskop

9. 4. 2012

 

VÝPOČET ČÍSLA OSUDU

Den, měsíc a rok příchodu na svět se sčítají tak dlouho, až vyjde jednomístná cifra. Když jste se např. narodili: 28.1.1976, postupujete následovně: 2+8+1+1+9+7+6 = 34 = 3+4 =7   Nad Vaším osudem tedy bdí sedmička neboli "sedm draků ".

 

drak-trigramy.gif

JEDEN DRAK

Hnací silou jsou ctižádost i odhodlanost rozeného vůdce. Kvůli nedostatku trpělivosti se chováte až bezohledně a odmítáte si přiznat chyby. Pod drsnou slupkou se skrývá citlivá duše, ale nahlas vyjádřit, co se ve Vás děje, pokládáte za nemístné.

 

DVA DRACI

Vyznáváte taktní až diplomatické jednání a nedělá Vám potíže realizovat nápady jiných. Za to vyžadujete maximální vstřícnost ve vztazích, spory či projevená zloba Vás vykolejí. Důsledkem bývají nekontrolovatelné výbuchy emocí provázené sebelítostí.

 

TŘI DRACI

Máte všestranné zájmy, snadno se učíte, jen Vám mnohdy chybí ochota proniknout do hloubky. Právě povrchnost způsobuje zbytečný chaos, což v kombinaci se slabší psychickou odolností bývá zdroj nedorozumění. Ignorujete je s pověstným smyslem pro humor.

 

ČTYŘI DRACI

Provází Vás pověst spolehlivého a snaživého jedince, pro něhož se práce stala koníčkem i smyslem života. Sklony přeceňovat význam maličkostí vedou k tomu, že Vám unikají širší souvislosti, takže se horlivě pouštíte i do nesmyslných projektů.

 

PĚT DRAKŮ

K Vašim typickým rysům patří věčný neklid a spousta energie. Život si představujete jako velké dobrodružství a být středem pozornosti Vám vyhovuje. Přirozená inteligence umocněná výřečností nabízí řadu uplatnění, ale komplikuje milostné vztahy.

 

ŠEST DRAKŮ

 Máte plnou hlavu ideálů a spravedlnost je pro Vás svatá. kvůli hřejivému pocitu vlastní nepostradatelnosti každého vyslechnete, a pokud máte možnost, pomůžete mu. Ke štěstí potřebujete útulný domov, materiální zabezpečení a záměrně se obklopujete krásou.

 

SEDM DRAKŮ

Přitahují Vás tajemství a hloubáte nad nimi tak dlouho, až odhalíte podstatu. Rovněž zklamání pokládáte za výzvu, ale když se nahromadí, ještě víc se uzavřete do sebe. Se sbližováním obecně míváte potíže a je marné čekat, že uděláte první krok.

 

OSM DRAKŮ

 Pro lidské slabosti, hlavně ty své, máte značné pochopení. Tolerance se ovšem snoubí s přirozenou autoritou a tím pádem ostatní přimějete, aby naplnili Vaše představy a ještě Vás za to pochválili. Do rizik se pouštíte často, s chutí a bezstarostně.

 

DEVĚT DRAKŮ

Své blízké milujete, k přátelům jste velkorysí, sebe kritizujete a toho, kdo zradil Vaši důvěru, navěky nenávidíte. Jestli realita rozškatulkování zpochybní, obrníte se zvláštní náladovostí, kdy lítost bude plynule přecházet do agrese a euforie do vzdoru.

 

 

 

 


 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nechápu..:/

(MArek, 3. 8. 2013 11:43)

Narodil jsem se 12.11.1994. sečtu to dává to 28 sečtu to dává to 10...sečtu li tohle dá mi to jeden ...anebo to je deset????????????

Re: Nechápu..:/

(Veronika, 23. 9. 2015 13:01)

dobrý den, co když konečný výsledek je 28=2+8=10 znamená to ještě 1+0=1?nebo 10?

Děkuji za zprávu

Astrologie trochu jinak

(Storm, 23. 10. 2012 17:44)

Zdravím,
moc pěkné stránky.
Myslím, že by vás mohla zajímat tato astrovide zdarma :
http://stormage.astrojinak.cz