Jdi na obsah Jdi na menu
 


Indický

14. 6. 2014


UTTARABHADRA - Dvojčata

21.3. - 31.3.

Smyslem života Dvojčat je předávat zkušenosti a rady ostatním, proto také často pracují jako poradci nebo učitelé. Mají dar přirozené autority, kterou z nich ostatní jasně cítí. Dokážou se pro druhé obětovat, nehledí jen na svůj vlastní prospěch. Informace a studium jsou pro ně velmi důležité a dobré vzdělání je pro ně největším štěstím. Během života se musí naučit nelpět na hmotných statcích, na vztazích a světské slávě. Sní o nebeském spojení se svým dvojčetem, duálním partnerem, který by je ideálně doplňoval ve všech oblastech.

 

RÉVATÍ - Ryba

1.4. - 13.4.

Ryby jsou citlivé, dokážou se vžít do pocitů druhých lidí, mnohdy jsou ostatními nedoceněny a jejich pomoc je brána jako samozřejmost, což je vede k roli oběti nebo k izolaci. Důležitým úkolem těchto lidí je pochopit, že dostali obrovský dar služby a pomoci, a tím, že se dokážou obětovat, mohou být tou největší pomocí pro druhé. Pro tyto jedince je velmi těžké uvěřit lásce. Musí si budovat vlastní sebevědomí a pocit, že jsou lásky hodni. Bez pocitu vlastní hodnoty mohou ulpívat ve vztazích, které jsou destruktivní a bez budoucnosti.

 

AŠVINÍ - Koňská hlava

14.4. -  20.4.

Ašvini jsou příjemní lidé snažící se ostatním pomáhat, může to být jak v materiální, tak i v duchovní oblasti. Na své okolí mají prokazatelně pozitivní vliv, protože jsou rozenými optimisty a dokážou si se vším poradit. Snaží se propojit dualitu fyzického a duchovního světa. Velmi často jsou tito jedinci organizátory různých setkání a akcí, snaží se propojovat různé společenské skupiny, a povznést tak vědomí sounáležitosti všech bytostí Od partnerských vztahů čekají ideální propojení v oblasti duševní, duchovní i fyzické.

 

BHARANÍ - JÓNI

28.4. - 20.5.

Tito lidé touží po přepychu a slávě. Bývají velmi nároční a marniví, hodně je zajímají hmotné statky, jsou to rození materialisté, kteří mívají jen málokdy zájem o věci duchovního charakteru. Přitahuje je umění a vše krásné, proto také často propadají různým vášním, ať již ve sféře partnerské, nebo materiální, například sběratelským nebo nakupovacím horečkám. Ve vztazích bývají velmi vybíraví a také nestálí

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář