Jdi na obsah Jdi na menu
 


Indiánský

9. 2. 2012

 

 

SOKOL

21.3. - 20.4.

Když si představíme sokola, víme, že je to rychlý a silný lovec. Stejně tak lidé narození ve znamení Sokola jsou svobodomyslní a nezávislí a pro ostatní velmi přitažliví pro jejich silné magnetické vyzařování a nebojácnou povahu. Bývají velmi sebevědomí a jdou si neochvějně za svým cílem - úlovkem. Nic neodradí tyto jedince od jejich cesty, protože bývají velmi stateční a každý zážitek je pro ně osobní výzvou, neboť touží po dobrodružství a vzrušení a každou situaci dokážou skvěle zvládnout.

Sokol vyzařuje sílu, čímž přitahuje ostatní, přílišnou aktivitou si však může způsobovat mnoho problémů, dokonce i úrazů, protože občas jedná nerozvážně.

 

 BOBR

21.4. - 20.5.

Bobr dokáže žít ve vodě i na souši, umí se dobře postarat o sebe i o svá mláďata, neustále něco staví a buduje. I pro lidi narozené v tomto znamení je důležité dobré zázemí, krásný domov a spokojená rodina. Jinak jsou tito jedinci klidní a hned tak něco je nerozhází, ale dokážou se ubránit, i když to nejsou žádní predátoři. Vpřed je žene síla země, touha přežít, a to pokud možno v dostatku. Mají strach ze změn a nelehce se rozhodují.
 

Tito lidé jsou také mudrlanti a mají na ostatní vysoké nároky, které dokáže jen málokdo splnit.

 

JELEN

21.5. - 21.6.

Jelen je krásné zvíře, elegantní a štíhlé, neustále v pohybu, toužící po velkém revíru, v malé oboře není šťastný, protože potřebuje prostor. Takoví jsou i lidé narození v tomto znamení, ve svém teritoriu neustále něco zkoumají, nečinnost je ubíjí. Důležitá je pro ně velká společnost, rádi se obklopují stádem obdivovatelů.

A protože jelen se dá těžko ulovit, stejné je to i s těmito jedinci, kteří nevstupují lehce do manželského svazku, a ani udržet si je není lehké. Musíte s nimi držet krok a vymýšlet pro ně různá rozptýlení, protože toto znamení ze srdce nesnáší nudu a stereotyp.

 

DATEL

22.6. - 22.7.

Datel si rád buduje svoje hnízdo, je pro to také od přírody dobře vybaven silným zobákem. Lidé narození v tomto znamení si zakládají na svém hnízdě, na domově. Pro tato zrozence jsou rodinné a partnerské vztahy tím nejdůležitějším. Bývají však velmi přecitlivělí, což jim může dělat problémy v komunikaci a soužití s ostatními lidmi. Rádi druhé poučují a vyťukávají různé příkazy. Datel je samotář a k jeho srdci se jen tak lehce někdo nedostane.

Nejraději spřádá různé sny a plány do budoucnosti, ve kterých sice nemyslí jen na sebe, je však tajnůstkář, takže ostatním ze svých cílů nic neprozradí.

 

 LOSOS

23.7. - 23.8.

Losos je králem ryb, je velmi elegantní a noblesní a pro ostatní velmi přitažlivý. Ve společnosti jsou tito lidé vždy vítáni pro svou zábavnou povahu a neodolatelné charizma. Touží po dokonalosti nejen u sebe, ale i druhých, a pro své vysoké nároky jsou velmi vybíraví. Tito zrozenci se rádi předvádějí a mívají extravagantní nápady a názory na život. Ostatní Losos fascinuje, čehož umí také náležitě využít. Je samolibý a na pochvaly a obdiv dokáže reagovat velmi vstřícně, tímto způsobem si jej dokážete získat.

Povahou je to člověk srdečný a milý, ale musí být všude středem zájmu a pozornosti ostatních.

 

 MEDVĚD

24.8. - 23.9.

Indiáni toto silné zvíře velmi obdivují pro jeho nepřemožitelnost. Lidé, kteří se narodili do tohoto znamení, jsou trpěliví, pomalí a také rozvážní, nikdy nejednají zbrkle. Bývají také velmi pracovití a mají touhu neustále něco vylepšovat. Senzitivnost a také velká kritičnost těchto jedinců je známá. Na druhou stranu mají rádi pohodu a čistý stůl s plnou miskou. Jsou snaživí a dokážou dotáhnout věc do zdárného konce. Mohou se zdát trochu těžkopádní a pomalí, ale na druhou stranu se na Medvědy můžete vždy spolehnout: co slíbí, to také splní.

Medvěd potřebuje vědět, že ho mají ostatní rádi, takže je nutné ho o Vaší přízni neustále ujišťovat. Pak v něm získáte nenahraditelného a svědomitého partnera a přítele.

 

 HAVRAN

24.9. - 22.10.

Tento krásný magický černý pták zajišťuje v přírodě rovnováhu. Žije a loví většinou v houfu nebo ve dvojicích, není to sólista. Stejně tak lidé narození do tohoto znamení milují společnost a zábavu, neobejdou se bez přítomnosti lidí. Vystupují velmi sebevědomě a ladně a dokážou ostatním zpřístupnit krásu. Vztahy a láska jsou pro tyto zrozence nejdůležitější a řeší je celý život. 

Není lehké žít s Havranem, protože k sobě přitahuje mnoho pozornosti a létá do různých hnízd. Lidé v tomto znamení mají vybrané chování a často platí ve společnosti za tzv. arbitra elegance, jenž udává tón.

 

 HAD

23.10. - 21.11.

Indiáni prokazovali až posvátnou úctu hadovi, uctívali ho jako boha. Had dokáže člověka zhypnotizovat pohledem a uštknout. Stejní mohou být i lidé zrození v tomto znamení. Naprosto své okolí fascinují, jsou dobří psychologové a dokážou se výborně vžít do pocitů druhých. Mohou být jak výbornými kamarády, tak i velmi silnými a nebezpečnými protivníky. Hadí lidé jsou velmi ambiciózní, a jestliže seč pro něco rozhodnou, jdou za svým cílem přes všechny překážky. Co se týče citů a lásky, Had tuto oblast bere velmi vážně, a proto se může dlouho rozhodovat pro jednoho životního partnera. Jestliže ho však někdo plně zaujme - pak ho uchvátí a nepustí.

Zkuste se dostat z hadího obětí... S těmito lidmi a jejich city není radno si zahrávat, protože Had neumí odpouštět...

 

 SOVA

22.11. - 21.12.

V indiánských bájích sova představuje ducha a duchovní neviditelný svět. Lidé narození v tomto znamení touží po vědomostech a zážitcích. Bývají to velmi zajímavé osobnosti, které Vás dokážou na první pohled zaujmout. Idealismus je jejich silnou stránkou, rádi nezištně pomáhají a radí ostatním. Ze všeho nejvíce Sovy milují dobrodružství, cesty a stále nové zážitky, ze kterých pak čerpají energii do budoucna. Sovy bývají velmi veselé a také náruživé, a to nejen v partnerských vztazích, ale ve všem, co dělají. Milují zábavu a nejspokojenější jsou v kruhu svých blízkých, které se snaží udělat šťastnými.

Někdy se mohou chovat vůči druhým nezodpovědně, ale dají si říct a snaží se o nápravu. V Sově můžete získat báječného společníka a přítele.

 

 HUSA

22.12. - 20.1.

Husa je velmi vytrvalý pták, zvládá lehce život ve vodě i ve vzduchu a dokáže uletět stovky kilometrů. Stejně tak lidé narození v tomto znamení jsou cílevědomí, pracovití a vytrvalí. Jsou to realisté, kteří vědí, že v životě nedostanou nic zadarmo a že je důležité být vždy dobře připraven. Nechybí jim síla ani ambice. Husy dokážou krok za krokem sledovat svůj cíl, jsou tvrdé a ambiciózní. Tito zrozenci bývají velmi nedůvěřiví a získat si jejich srdce a důvěru může být oipravdu tvrdý oříšek. Jsou to čestní jedinci, kteří Vás nikdy nepodrazí, a jestliže jste jejich přáteli, můžete se na ně v každém okamžiku spolehnout.

Lidé v tomto znamení mohou mít problémy s vyjádřením citů, a proto také na druhé působí uzavřeně a chladně.

 

 VYDRA

21.1. - 19.2.

Pohyblivá a rychlá vydra žije ve vodě i na souši, je všestranně velmi čilá, jak fyzicky, tak i psychicky. Stejní jsou i lidé narození ve Vydřím znamení. Bývají plní nápadů, jsou to fantasté, kteří jsou vždy několik kroků před ostatními. Tito zrozenci jsou velmi pohotoví a všechno je zajímá a vzrušuje. Mají denně tisíce nápadů, ale potřebují, aby jim s realizací někdo pomohl. Co se týče partnerkých vztahů, jsou Vydry hodně svobodomyslné a nerady se vážou; protějšek je musí vyloženě fascinovat, aby přistoupily na trvalejší soužití. Stále plánují budoucnost a hýří novými a novými projekty. Určitým negativním rysem Vyder může být jejich nedočkavost a někdy i nespolehlivost, protože rády přehánějí své možnosti a schopnosti.

Tito lidé jsou pro ostatní velmi inspirující a dokážou okolí vyburcovat k velkým činům.

 

 VLK

20.2. - 20.3.

Vlka považují Indiáni za velmi zajímavé zvíře, silné, ale zároveň citlivé a s vysoce vyvinutým instinktem. Zbytečně neútočí, jen v případě, že je sám ohrožen nebo tehdy, když loví. Říká se, že vlk žije ve smečce, ale je samotář. Stejně tak je tomu i u lidí narozených v tomto znamení - pokud se zklamou, dokážou se uzavřít a nikdo se k nim nedostane. Tito jedinci bývají velmi přecitlivělí a v podstatě bázliví, vyhýbají se přímé konfrontaci a raději volí ústup. Vlčí lidé jsou vášniví a romantičtí a často si vysní a zidealizují partnera tak, že pak pro ně může nastat velké zklamání a rozčarování.

Vlčí láska jde až za hrob. Tito lidé se dokážou kvůli lásce velmi trápit, měli by se proto naučit vidět svět v realističtějších konturách.

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář